Energetyczne Centrum SA

Energetyczne Centrum SA i ich praktyki nieuczciwej konkurencji !!
Energetyczne Centrum SA i ich przedstawiciele handlowi – oszuści..
Energetyczne Centrum SA jako mój nowy dostawca energii elektrycznej..
 
ale od początku.. a było to tak..
 

Przedstawiciele handlowi zapukali do drzwi mojego mieszkania i powołując się na Tauron zaczęli mi tłumaczyć że można obniżyć rachunki za energię elektryczną i Tauron rozsyłał takie info w postaci broszurki już w grudniu i że sama się nie zgłosiłam to oni zgłosili się do mnie.. obniżka rachunków miała sięgać nawet 15%.. tylko trzeba uzupełnić dokumenty i złożyć w odpowiednich miejscach podpisy.. machnęli mi jakąś plakietką że są z Tauronu więc ich wpuściłam bo skoro mam mieć niższe rachunki..
usiedli i zaczęli wypisywać te swoje druczki.. tłumacząc mi w międzyczasie z pełnym przekonaniem że szkoda iż te zmiany nie wchodzą automatycznie bo oni mogliby się zając czymś innym.. ok – wypełnili – podpisałam i poszli..
 CAM00127
 
o ja naiwna istota.. i jak pierwsza lepsza idiotka dałam się nabrać..
 
na szczęście dużo rozmawiam z moim T. i pochwaliłam się z idealnego biznesu który zrobiłam tzn. obniżenie rachunków w ”Tauronie”.. taaa.. i się zaczęło.. T. mnie uświadomił że Tauron nie ma domokrążców.. że wszystko dzieje się automatycznie.. że nic nie trzeba podpisywać.. i tu lampeczka mi się zaświeciła i zaśmiałam się że pewnie zmieniłam dostawcę prądu.. otóż tak – zmieniłam.. zostałam wprowadzona w błąd!! oszukano mnie!!
 
oni byli u mnie ok 17:00 a o 20:00 dzwoniłam na infolinię z zapytaniem jak unieważnić/odstąpić od umowy.. na szczęście jak się okazało mam 10 dni na odstąpienie od umowy.. chyba wkurwiłam pana z infolinii bo już prawie na mnie krzyczał przez tel.. a na pewno mówił już przez zęby.. :) próbował mnie przekonać że EC jest najlepszą firmą na rynku itp. ale zadałam mu proste pytanie jak mam zaufać EC skoro na wstępie mnie oszukali powołując się na Tauron skoro Tauronem nie są.. niby mnie przeprosił ale mam nadzieję, że to nie jest ich standardowa zagrywka że oszukują..
 
wypełniłam druczek że odstępuję od umowy i na drugi dzień wysłałam poleconym priorytetowym.. całe 5,50 zł zmarnowałam.. a ile nerwów to już nie da się policzyć..
 
mam nadzieję że to moje pierwsze i ostatnie spotkanie z Energetycznym Centrum SA a jak spotkam tych przedstawicieli handlowych to im powiem co myślę.. chociaż pewnie to nie ich wina, każdy chce zarobić a pewnie na szkoleniach i w polityce firmy mają dopuszczone podszywanie się pod Tauron..
 

porażka..

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *