34 3906499

Nie jestem zwolennikiem rozmawiania z konsultantami z firm typu call center. Ale mimo to staram się być miła. Grzecznie odmawiam i ewentualnie życzę miłego dnia.

Ale, ale.. o ile w większości konsultanci też mi  miło odpowiadają to zdarzają się wyjątki.. już kilka razy po drugiej stronie naglę zerwano połączenie.. ale to co zdarzyło się ostatnio przeszło moje najśmielsze oczekiwania..

zadzwoniono do mnie pierwszy raz i nikt się nie odezwał.. zignorowałam to, bo jeszcze jechałam tramwajem i z zasady nie rozmawiam przez tel w tramwaju.. i zapomniałabym o tym telefonie.. ale dzwonił drugi raz.. numer 34 3906499

za drugim podejściem już ktoś się odezwał -Dariusz, Dominik.. nikt ważny.. przedstawił się i powiedział że mój numer został wylosowany w czymś tam i że mam się zgłosić po odbiór nagrody..

stwierdziłam że nie jestem zainteresowana, nie skorzystam i dziękuję..

później szczęka mi opadła bo pan się bardzo poirytował że nie chcę go wysłuchać do końca.. usłyszałam że jestem niewychowana bo się nie przerywa jak ktoś mówi, i że skąd wiem że nie będę zainteresowana skoro nie wiem nawet co on mi chce zaproponować, i jak zapytałam czy rozmowa jest nagrywana i co na takie jego zachowanie kierownictwo to usłyszałam że po co chce wiedzieć czy coś nagrywają  i co chce od jego zachowania skoro to ja jestem nieuprzejma..

 

co za tupet!!

 

po wpisaniu w wyszukiwarkę tego numeru 34 3906499 – wyskakuje sporo wpisów na różnych forach – wszystkie negatywne, podobne do moich przeżyć..

 

podobno ten kto sam się rozłączył wraca do bazy i znów do niego oddzwaniają..

 

na szczęście telefony mają opcję blokowania numerów przychodzących – u mnie ten numer już jest zablokowany..

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *